قبلقبل Go to previous topic
بعدبعد Go to next topic
آخرین پست 31-تیر-1395 03:17 ب.ظ توسط  مازیار بهروز
Jacques Huclier
 5 پاسخ ها
ترتیب:
شما مجاز به پاسخ به این پست نیستید.
صفحه 1 از 212 > >>
نویسنده پیام ها
مازیار بهروز
کاربر جدید
کاربر جدید

--
16-تیر-1395 08:00 ب.ظ
    آقای ژاک هوکلیه عطار برجسته فرانسوی بسیار کم حرف، بی سرو صدا و بی حاشیه است، می توان گفت او با آثارش حرف هایش را می گوید. او در سال 1985 وارد مدرسه ISIPCA شد و به مدت دوسال تا سال 1987 در زمینه عطر سازی و مواد اولیه عطر دانش آموخت. ژاک در اولین قدم خود در دنیای هنر عطر سازی وارد Haarmann & Reimer شد و به مدت دو سال از 1988 تا 1990 در این کمپانی به عنوان عطار مبتدی فعالیت داشت. ژاک پس از آن به Quest رفت، او از سال 1990 تا 2007 به عنوان عطار ممتاز در این کمپانی مشغول به کار بود. او از سال 2007 تا کنون به عنوان عطار ارشد با Givaudan همکاری دارد.
    یکی از شاخص ترین آثار ژاک سری کارهای A Men از برند Thierry Mugler است که در سال 1997 برای او جایزه Fifi Awards فرانسه را به ارمغان آورد. در سال 2010 هم برای خلق Ricci-Ricci از برند Nina Ricci PUIG جایزه Fifi Awards فرانسه به او تعلق گرفت. ژاک در سال 2012 با خلق Gucci Guilty pour Homme جایزه Fifi Awards آمریکا را به خود اختصاص داد.
    منبع : The Perfume Magazine
    مشاور و کارشناس عطر
    کاربر فعال
    کاربر فعال

--
    16-تیر-1395 08:16 ب.ظ
    با سلام
    اقای مازیار
    خیلی ممنون ، واقعا بی سر و صدا هست این اقا تا حالا به آثارش توجه نکرده بودم . باز هم ممنون که مطالبتون را با ما شریک میشید .
    مشاور و کارشناس عطر
    کاربر فعال
    کاربر فعال

--
    16-تیر-1395 08:19 ب.ظ
    اقای مازیار و سایر دوستان لطفا در صورت تمایل بگید عطار مورد علاقه شما چه کسی هست و چرا ؟
    مازیار بهروز
    کاربر جدید
    کاربر جدید

--
    30-تیر-1395 03:18 ب.ظ
    عرض ادب
    ایده جالبی است، از آنجا که تمایل به عطر تابع فاکتور های بیشماریست پیشنهاد می کنم یک سر فصل برای این موضوع افتتاح کنید. به عنوان مثال از نظر بنده :
    جسارت : Bernard Chant و Francis Kurkdjian
    نوآوری : Serge Lutens و Richard Fraysse
    کیفیت : Christopher Sheldrake
    و ...
    مشاور و کارشناس عطر
    کاربر فعال
    کاربر فعال

--
    31-تیر-1395 02:54 ب.ظ
    سلام
    عطارهاو سبک هاشون ، نوع نگاهشون ، افکار و زاویه دیدشون متفاوت هست .
    اول بگم راستش تا حالا به اسم این دو عطار برنخورده بودم Richard Fraysse و Bernard Chant این دومی وقتی عطرهاش رو نگاه کردم دیدم عجب عطاری است . مخصوصا اثر Cabochard که خیلی دوست دارم تستش کنم .
    اما عطارهای مورد علاقه من :
    - Jean Claude Ellena : بخاطر ، ظرافت ، لطافت و حسِ مهربانی هست که تو آثارش وجود داره .
    شما مجاز به پاسخ به این پست نیستید.
    صفحه 1 از 212 > >>