قبلقبل Go to previous topic
بعدبعد Go to next topic
آخرین پست 07-اردیبهشت-1395 10:30 ق.ظ توسط  مشاور و کارشناس عطر
امروز چه عطری استفاده کردید ؟
 9 پاسخ ها
ترتیب:
شما مجاز به پاسخ به این پست نیستید.
صفحه 2 از 2 << < 12
نویسنده پیام ها
مصطفی عظیمی
کاربر جدید
کاربر جدید

--
17-فروردین-1395 09:37 ق.ظ
دیور اگرچه در قلمرو برندهای دیزاینر دسته بندی میشه؛اما جسارتی که در تولید برخی محصولاتش به خرج میده رو حتی خیلی از به اصطلاح نیش دیزاینرهای این روزها ندارن و حتی جرات عبور از یک مایلی اون رو هم ندارن!!
الان که برای انجام یه سری کارها از تهران خارج شدم و در سرمای بهاری! همدان هستم همراه همیشگی زمستونهام یعنی فارنهایت ابسولوت رو استفاده کردم
کنتراست خیره کننده و مرموز صمغ مر و بنفشه که هر دوستدار عطری رو به وجد میاره و تو هر محیطی که وارد میشین حضورتون رو اعلام میکنه...
بنفشه و عود و حسی لطیف و مدیسنیک در مقابل مر و بخور و حسی تلخ و سنگین با هم پیش میرن تا در انتها به چرم گاز دار و تلخ برسن(البته چرم اینجا به عظمت و گازوییلی بودن فارنهایت اصلی نیست)
افسوس که زمستان و سرما رو به اتمامه و این عزیز باید بره گوشه کومدم و هزاران افسوس که دیور این کار رو دیسکانت کرد...
مشاور و کارشناس عطر
کاربر فعال
کاربر فعال

--
17-فروردین-1395 11:25 ق.ظ
با سلام و احترام
اقای عظیمی
خیلی ممنون که عطر و فضای مورد علاقتون رو در اختیار ما میزارید ... بعضی وقت ها دلبستگی عجیبی ، آدم به عطرهاش پیدا میکنه ... بله علاقه مندان فارنهایت خیلی از عدم تولید این عطر ناراحت هستند ...
مشاور و کارشناس عطر
کاربر فعال
کاربر فعال

--
19-فروردین-1395 11:34 ق.ظ
سلام
امروز تق هرمس استفاده کردم ، مدتی بود طرفش نرفته بودم با اینکه ( نظر شخصی من تق بهترین حس رو تو اواخر شهریور تا اوایل اذر ارائه میکنه ) با این حال لذت بردم ازش مخصوصا اون حس ملایم و شیرینی که پرتغال به فضای چوبی ، ادویه ای ارائه میکنه ، مثل احساس نسیم بهاری هست ، که یک خنکی خاصی تو این فصل احساس میشه خواهد بود . امروز احساس خوبی داشتم .
مشاور و کارشناس عطر
کاربر فعال
کاربر فعال

--
22-فروردین-1395 07:32 ق.ظ
سلام
من مدت طولانی هست شاید 3 یا 4 سال که تو فصل بهار از Lalique Amethyst استفاده میکنم یک عطر گلی ، میوه ای که خنک و شیرین است و در عین حال شاد و بازیگوش هم است . امسال نسخه جدید این عطر رو تست کردم Lalique Amethyst Eclat که همون حس و خنکی و شیرینی را دارد ولی کمی عطر گلی تر و ملایم تر شده و اون حس بازیگوشی که تو عطر اولی بود کمتر شده ولی این هم خوبه ...
امروز Lalique Amethyst Eclat ...

ادمین الهه
مشاور و کارشناس عطر
کاربر فعال
کاربر فعال

--
07-اردیبهشت-1395 10:30 ق.ظ
امروز هم Terre d’Hermès نسخه EDT یکی از مشخصات عطر خوب این هست که تو طول زمان خوب باشه این عطر بعد از 10 سال از خلق و تولیدش ، هنوز طرفدار های زیادی داره ... یکیشون من هستم ... شما چی استفاده کردید امروز ؟ و چرا ؟
شما مجاز به پاسخ به این پست نیستید.
صفحه 2 از 2 << < 12