قبلقبل Go to previous topic
بعدبعد Go to next topic
آخرین پست 07-اردیبهشت-1395 10:30 ق.ظ توسط  مشاور و کارشناس عطر
امروز چه عطری استفاده کردید ؟
 9 پاسخ ها
ترتیب:
شما مجاز به پاسخ به این پست نیستید.
صفحه 1 از 212 > >>
نویسنده پیام ها
مدیر سایت - Administrator
کاربر فعال
کاربر فعال

--
13-مرداد-1394 08:32 ق.ظ
    شما امروز چه عطری استفاده کردید ؟ چه طور بوده اون عطر امروز ؟ خواسته ها و نیازهای احساسی شما رو براورده کرده ؟
    کاربر فعال
    کاربر فعال

--
    13-مرداد-1394 08:37 ق.ظ
    من بعد از مدتی استفاده از عطرهای خنک و شیرین و .... سری باغی هرمس سبک خودم رو عوض کردم , یک اثر در یک گروه دیگه عطری استفاده کردم hiris از هرمس رو امتحان کردم یک کار گلی پودری چوبی بسیار ارام و لطیف رو استفاده کردم ... نشر بوی زیادی نداره ولی رایحه گلها مخصوصا زنبق که اون ته بوی تلخی رو نداره و با رز و گلهای دیگه ملایم شده استفاده کردم ... حس چوبی خوبی داره مثل این هست که یک درخت که خیس شده تنش داره خشک میشه رو در اغوش گرفتم ... بسیار حس ارامش بخش خوبی داره این عطر ...
    کاربر فعال
    کاربر فعال

--
    21-شهریور-1394 02:51 ب.ظ
    امروز گرلن وتیور ... یکی از بهترین وتیورهای دنیا محصول سال 1961 خنک تلخ . وتیور تلخ با لیمو کمی خنک شده و کمی حس تنباکویی اون رو همراهی میکنه ...
    کاربر فعال
    کاربر فعال

--
    23-شهریور-1394 08:45 ق.ظ
    امروز من مدیترانه هرمس زدم ... رایحه برگ انجیر یکی از رایحه های سبز و تلخ با ته بوی شیرین هست که حس چوبی و خاکی این رایحه رو همراهی میکنه من خیلی دوسش دارم . این عطر زیاد مناسب تابستون داغ نیست ولی الان که هوا کمی خنک شده خیلی لذت بخش هست
    مشاور و کارشناس عطر
    کاربر فعال
    کاربر فعال

--
    14-فروردین-1395 08:58 ق.ظ
    هوای امروز تهران کمی سرد هست و نمیشه طرف عطرهای خنک و سبز رفت ، من امروز دوس داشتم عطری بزنم که هم فضای گلی داشته باشه و هم کمی حس چوبی داشته باشه ، ضمنا تو این هوایی که کمی حس سوز سرما در اون پر رنگ احساس میشه رو هم از بین ببره که کهربا این کار رو در این عطر انجام داده .
    من امروز serge cedre استفاده کردم ... شما چی استفاده کردید ؟
    شما مجاز به پاسخ به این پست نیستید.
    صفحه 1 از 212 > >>